Megbízónk – ipari gépek és alkatrészek értékesítésével foglalkozó cég – részére keresünk

MŰSZAKI KARBANTARTÓT.

Főbb feladatok:

  • Szerszámgépek mozgatása, tisztítása, műszaki karbantartása.
  • Gépek felújításában való aktív részvétel.
  • Kisebb mechanikai jellegű javítások, alkatrész csere elvégzése.
  • Telephelyen belüli alkatrészek rendszerezése, mozgatása.
  • Az ipari gépek kamionról/-ra történő le- és felmozgatása.
  • A feladatkörhöz tartozó minimális adminisztráció elvégzése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség.
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • „B” kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalatokkal.
  • Targoncavezetői jogosítvány.
  • Talpraesett, dinamikus, proaktív személyiség.
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Multinacionális cégeknél szerzett munkatapasztalat.
  • 3,5 tonnás kisteherautó vezetésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil piaci területen
  • Változatos műszaki feladatok.
  • Munkavégzés helye főként: Miskolc, ritkán néhány nap: Győr.
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 6.00-15.00

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni

pozíció megjelöléséveljelentkezes@activehrc.hu

0 hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Avatár helyőrzője

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük