Megbízónk – ingatlanértékesítő cég franchise partner – részére keresünk

INGATLAN ÉRTÉKESÍTŐT.

Főbb feladatok:

  • Eladó (új és használt) ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése.
  • Az ingatlanpiac folyamatos figyelemmel kísérése.
  • Ingatlan bemutatók szervezése és lebonyolítása.
  • Ártárgyalások kezdeményezése, majd azon való részvétel.
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Eladó és kereső ügyfelek érdekeinek képviselete.
  • Szoros együttműködés az értékesítő csapattal.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi).
  • Értékesítés területén szerzett szakmai tapasztalatok.
  • Vállalkozói státusz (egyéni/társas) vagy nyitottság a vállalkozóvá válásra.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
  • „B” kategóriás jogosítvány saját autó használatával.
  • Nagyfokú önállóság és sikerorientált hozzáállás.
  • Kiváló kommunikációs- és meggyőzőkészség.

  • Ingatlanértékesítésben szerzett tapasztalat és/vagy ingatlanközvetítő végzettség.
  • Felsőfokú végzettség.
  • Idegennyelv ismeret (angol, német).

Amit kínálunk:

  • Teljesítményarányos, motiváló juttatás.
  • Országos hálózati háttértechnikai és értékesítési-támogató rendszer használata.
  • Rendszeres szakmai továbbképzések és csapatépítések.
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni a pozíció megjelöléséveljelentkezes@activehrc.hu

0 hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Avatár helyőrzője

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük