Megbízónk – az agrárgazdaságban és szállítmányozásban működő cég

részére keresünk

VASÚTI FUVARSZERVEZŐT.

Főbb feladatok:

  • Nemzetközi fuvarok szervezése, tervezése, bonyolítása.
  • Megfelelő fuvarozó kiválasztása, fuvarfeladatok kiosztása, nyomon követése, fuvarkapacitás optimális kihasználása nemzetközi szinten.
  • A céghez érkező vonatok irányítása, kapcsolattartás a vasúttársasággal és a berakodást végző cégekkel.
  • Meglévő ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás.
  • Riportok, kimutatások készítése a vezetők számára.
  • A tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.
  • A fuvarozással kapcsolatban felmerülő problémák kezelése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi).
  • Angol nyelvtudás aktív nyelvhasználattal tárgyalóképes szinten.
  • Hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalat.
  • Számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office).
  • Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó- és stressztűrő képesség.
  • Ügyfél-centrikus hozzáállás, gyors helyzetfelismerő és döntéshozatali képesség.
  • Megbízhatóság, nagyfokú önállóság.

Előnyt jelent:

  • Szlovák, horvát és/vagy olasz nyelvismeret.
  • Felsőfokú végzettség logisztikai területen.
  • Multinacionális cégnél szerzett hasonló tapasztalatok.

Amit kínálunk:

  • Főállású, teljes munkaidős, hosszú távú munkaviszony.
  • Versenyképes jövedelem, munkatársi megbecsülés.
  • Munkába járás támogatása.
  • Munkavégzés helye: Abaújszántó, betanulás után home office lehetőséggel.

Az állásra kizárólag az alábbi e-mail címen lehet jelentkezni, fényképes önéletrajzzal, a pozíció megjelöléséveljelentkezes@activehrc.hu

0 hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Avatár helyőrzője

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük