Megbízónk – a világ egyik vezető telekommunikációs cégének partnere – részére keresünk

ÜZLETI ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRSAT.

Főbb feladatok:

  • Meglévő céges ügyfélportfólió kezelése, illetve új ügyfelek felkutatása.
  • Tárgyalások, egyeztetések szervezése, ügyfélszolgálati ügyintézés.
  • Telekommunikációs termékek és szolgáltatások bemutatása és értékesítése.
  • Statisztikák, jelentések készítése a vezetők felé.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi).
  • Haladó szintű számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office).
  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó képesség.
  • Ügyfél-centrikus hozzáállás, rugalmasság, megbízhatóság, önállóság.
  • Motivált, ambiciózus, munkájára igényes hozzáállás.
  • Alapfokú angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • Ügyfélkezelésben, értékesítésben szerzett tapasztalatok.
  • A telekommunikációs piac és a termékek ismerete.
  • Saját gépkocsi használata útiköltség térítéssel.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (alapbér+jutalék+értékesítési ösztönzők)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (mobiltelefon, számítógép) biztosítása
  • Fiatal, barátságos, lendületes csapat, kellemes munkakörnyezet.
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, folyamatos oktatások biztosítása.
  • Hosszú távú, főállású és vállalkozói munkaviszony, kötetlen munkaidő.
  • Munkavégzés helye: Miskolc és Mezőkövesd.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni a pozíció megjelöléséveljelentkezes@activehrc.hu

0 hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Avatár helyőrzője

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük