Megbízónk – az agrárgazdaságban és szállítmányozásban működő cég – részére keresünk

PÉNZÜGYI VEZETŐT.

Főbb feladatok:

  • Irányítja, koordinálja és ellenőrzi a pénzügyi, számviteli, kontrolling, adózási, pénzügyi tervezési, könyvelési és riport folyamatokat.
  • Cash-flow jelentést és előrejelzést, pénzügyi kimutatásokat, jelentéseket készít.
  • Előkészíti a havi zárásokat, éves adóbevallásokat és beszámolókat.
  • Gondoskodik a számviteli és pénzügyi megfelelőség biztosításáról, a szükséges szabályozási rend kialakításáról, naprakészen tartásáról.
  • Kontrollálja a pénzügyi folyamatokat, utalásokat, kintlévőségeket.
  • Pénzügyi adatokat készít elő a könyvvizsgáló iroda számára.
  • Kapcsolatot tart a hatóságokkal, bankkal, partnerekkel, könyvvizsgáló irodával.
  • Adatszolgáltatást végezt a vezetőség, bankok és a hatóságok felé.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (közgazdasági) és mérlegképes könyvelő végzettség.
  • Minimum 4-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Angol nyelvtudás.
  • Haladó szintű számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office).
  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Könyvelő program ismerete.
  • Önálló, precíz, megbízható munkavégzés.

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (Microsoft Business Central Dynamics 365).

Amit kínálunk:

  • Főállású, teljes munkaidős, hosszú távú munkaviszony.
  • Versenyképes jövedelem, munkatársi megbecsülés.
  • Munkába járás támogatása.
  • Munkavégzés helye: Abaújszántó.

Az állásra kizárólag az alábbi e-mail címen lehet jelentkezni, fényképes önéletrajzzal, a pozíció megjelöléséveljelentkezes@activehrc.hu

0 hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Avatár helyőrzője

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük