Megbízónk – a 30 éves múlttal rendelkező autószalon – részére keresünk

FLOTTAÉRTÉKESÍTŐT.

Főbb feladatok:

  • Meglévő és új ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás szóban és írásban.
  • Autóflotta értékesítéséhez szükséges (finanszírozási) ajánlatok készítése, nyomon követése, szerződés megkötése.
  • Az ügylet során felmerült ügyféligények folyamatos feldolgozása, kezelése.
  • Kapcsolattartás a bankokkal, biztosítókkal.
  • Az esetleges javítások intézése a szervizzel.
  • Havi számlák kiállítása, ügyfélnek történő elküldése.
  • A bérautók kezelése, kiadása, nyomon követése.
  • Jelentések, kimutatások, beszámolók készítése a vezetőség felé.
  • A feladatokhoz kapcsolódó teljes adminisztráció elvégzése.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség (érettségi).
  • Értékesítésben szerzett tapasztalatok.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office programok).
  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Jó kapcsolatteremtő és kiváló kommunikációs készség.
  • Sikerorientált hozzáállás, felelősségteljes munkavégzés.

Előny:

  • Felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk:

  • Teljesítmény arányos jövedelem, dolgozói kedvezményekkel.
  • Komoly szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőségek.
  • Kulturált munkakörülmények, fiatalos csapat.
  • Terepet a sikerhez: kiváló márkák, magas szintű márkaszerviz háttérrel;
  • Nagy múltú, stabil, tőkeerős vállalati háttér.
  • Munkavégzés helye: Miskolc.

0 hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Avatár helyőrzője

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük