Megbízónk – városi kulturális-, sport- és egyéb rendezvények szervezésével megbízott cég – részére keresünk

RENDEZVÉNYSZERVEZŐ.

Főbb feladatok:

  • Kazincbarcika és vonzáskörzete településeinek közművelődési, kulturális és sportprogramjainak előkészítésében, lebonyolításában való részvétel.
  • Aktív közreműködés az éves rendezvénynaptár összeállításában.
  • Kulturális rendezvények, attrakciók magas színvonalú szervezése, koordinálása, szerződések menedzselése.
  • Projekt szemléletű önálló munkavégzés, pl: koncert menedzselés a szerződéskötésektől az esemény megvalósításáig.
  • Kapcsolattartás, magas szintű együttműködés a cégvezetéssel, partnerekkel, hatóságokkal, alvállalkozókkal.
  • A városi szintű rendezvények, rendezvénysorozatok szervezésében és kivitelezésében való aktív közreműködés, önálló felelősséggel vitt programpontok eredményes megvalósítása a tervezéstől a megvalósításig a jövőre vonatkozó fejlesztési javaslatokkal együtt.
  • A rendezvények kapcsán hétvégi/ünnepnapi/éjszakai munkavégzés vállalása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, jelentős szakmai gyakorlat.
  • Városi szintű rendezvények átfogó koordinációjában szerzett legalább 3 éves gyakorlat, tapasztalat.
  • MS Office: felhasználói szintű ismeretek.
  • „B” kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlattal.
  • Proaktív, gyakorlatias, együttes problémamegoldásra képes, a munkája minőségéért és a célok megvalósulásáért felelősséget vállalni képes munkatársat keresünk.

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony, munkába járás támogatása.
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződés.
  • Kötetlen munkaidő.
  • Kazincbarcika város közművelődési, kulturális és sportéletébe való munkavégzés, szakmai fejlődési lehetőség.
  • Munkavégzés helye: Kazincbarcika.

Az állásra fényképes önéletrajzzal lehet jelentkezni, a pozíció megjelöléséveljelentkezes@activehrc.hu

0 hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Avatár helyőrzője

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük