Megbízónk – kulturális-, sport- és egyéb rendezvények szervezésével megbízott cég – részére keresünk kazincbarcikai munkavégzéssel

RENDEZVÉNY IGAZGATÓT.

Főbb feladatok:

  • Kazincbarcika közművelődési, kulturális és sportprogramjainak koordinálása a tervezéstől a megvalósításig.
  • Az éves rendezvénynaptár összeállításának stratégiai és operatív koordinációja.
  • Kulturális kis-és nagy létszámú rendezvények, attrakciók magas színvonalú szervezése, koordinálása.
  • Partnerekkel történő kapcsolatépítés, szerződéskötések menedzselése.
  • Kapcsolattartás és magas szintű együttműködés a társterületek vezetőivel, munkatársaival, a cégvezetéssel, partnerekkel, hatóságokkal, alvállalkozókkal.
  • A partnerek és a lakossági igények folyamatos felmérése, monitorozása,
  • Pályázati kiírások figyelése, menedzselése, beszerzések koordinálása, riportok készítése.
  • A rendezvényszervezés területén dolgozók munkájának irányítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Rendezvényszervezési területen szerzett szakmai és vezetési tapasztalat (min. 3-5 év).
  • MS Office programok magas szintű ismerete.
  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Rugalmasság, problémamegoldó készségek, határozottság.
  • Komplex irányítási, szervezési készség, döntési képesség.
  • Felelősség vállalás, precizitás, magas szintű együttműködési készség.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony, teljes munkaidős foglalkoztatás kötetlen munkarendben, hosszú távú munkalehetőség.
  • Változatos szakmai feladatok, fejlődési lehetőség.
  • Innovatív légkör, modern munkakörnyezet.
  • Munkavégzés helye: Kazincbarcika.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet jelentkezni, fényképes önéletrajzzal, a pozíció megjelöléséveljelentkezes@activehrc.hu