Megbízónk – a Barcika Holding Cégcsoport irányító tagvállalata – részére keresünk

FŐKÖNYVELŐT.

Főbb feladatok:

  • A tagvállalatok teljeskörű könyvelésének az ellenőrzése.
  • Bevallások, bejelentések határidőre történő elkészítése.
  • Pénzügyi kimutatások, statisztikák készítése.
  • Adó, pénzügyi és számviteli ellenőrzések támogatása.
  • Cégekkel történő kapcsolattartás.
  • Éves és időszaki zárások és beszámolók előkészítése.
  • Adatszolgáltatás, dokumentációk és riportok elkészítése a cégvezetés felé, kontroller szemléletű működés.
  • A szakmai csoport – 10 fő alatt – irányítása, koordinálása, a munkatársak fejlesztő szemléletű vezetése.

Elvárások:

  • Felsőfokú (pénzügy, számvitel szak) végzettség.
  • Mérlegképes könyvelői képesítés.
  • Hasonló területen szerzett min. 5 éves tapasztalatok és vezetői készségek.
  • Magas szintű MS Office programok ismerete, online jártasság.
  • Eredményorientáltság, rendszerszemlélet, gondosság.

Előnyök:

  • Adótanácsadó és/vagy adószakértő végzettség
  • Kulcs-Soft program ismerete.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony, teljes munkaidős foglalkoztatás, hosszú távú munkalehetőség.
  • Kötetlen munkarend.
  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások.
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon) biztosítása.
  • Kulturált, modern munkakörnyezet a város központjában.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet jelentkezni, fényképes önéletrajzzal,