Megbízónk – sportközpont és vízi sportklub – részére keresünk

ÚSZÓOKTATÓT.

Főbb feladatok:

  • 6-12 éves korosztály úszásoktatása, valamint szakosztályi edzések megtatása (7-16 éves korig) a Városi Uszodában, később a Vizikomplexumban.
  • Korosztályokra és képességszintekre való edzéstervezés.
  • Szakszövetségi versenyeztetés.
  • A feladatokkal járó adminisztráció elvégzése.
  • A partnerekkel, szülőkkel való hatékony kommunikáció.

Elvárások:

  • Középfokú és/vagy szakirányú felsőfokú végzettség.
  • Úszóoktató, úszóedzői végzettség.
  • MS Office programok ismerete, aktív használata, online jártasság.
  • Nagyfokú szakmai nyitottság és tájékozottság.
  • Eredményorientáltság, felelősségvállalás.
  • Empatikus hozzáállás, gyermekközpontú szemlélet.
  • Együttműködés, hatékony kommunikáció és kapcsolódási képesség a gyermekekkel, partnerekkel, szülőkkel, kollégákkal.
  • Büntetlen előélet.

Előnyök:

  • Szakedzői végzettség.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony, teljes munkaidős foglalkoztatás.
  • Szakmai kihívások.
  • Versenyképes bérezés és egyéb, érdekeltségi rendszer alapján kialakított juttatások.
  • Igény esetén szolgálati lakás biztosítása.
  • Munkavégzés helye: Kazincbarcika.

Az állásra kizárólag az alábbi e-mail címen lehet jelentkezni, fényképes önéletrajzzal, a pozíció megjelöléséveljelentkezes@activehrc.hu