Megbízónk – belvárosi pályázatíró cég – részére keresünk

IRODAI ASSZISZTENST.

Főbb feladatok:

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás és egyeztetés személyesen és telefonon.
  • Ajánlatok, szerződések előkészítése.
  • Irodai és projekttel kapcsolatos adminisztratív munkavégzés.
  • A pályázatírók munkájának segítése.
  • Ügyféligények kezelése, továbbítása a vezető számára.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi).
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat.
  • Haladó szintű számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office programok).
  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Felelősségteljes munkavégzés, határidők betartása.
  • Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó képesség.
  • Ügyfél-centrikus hozzáállás.
  • Önállóság, Megbízhatóság, precizitás.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér.
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség.
  • Versenyképes fizetés.
  • Fejlődési lehetőség.
  • Jól megközelíthető munkahely a belváros szívében, Miskolcon.

Az állásra kizárólag az alábbi e-mail címen lehet jelentkezni, fényképes önéletrajzzal, a pozíciómegjelöléséveljelentkezes@activehrc.hu

0 hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Avatár helyőrzője

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük