Hónap: 2022 december

TAMPONNYOMÓ ÜZEM VEZETŐ – Nagykálló

Megbízónk – a Moon Boot®, Nordica és Rollerblade® prémium sportmárkákat gyártó olasz tulajdonú cég részére – keresünk

TAMPONNYOMÓ ÜZEM VEZETŐT.

Főbb feladatok:

  • Fejlesztési projektek definiálása és kivitelezése.
  • Új termékek felületkezelési koncepciójának megtervezése.
  • Optimalizálás és költségcsökkentési projektek indítása
  • Együttműködés az olaszországi központtal
  • A termelési terv megvalósítása, folyamatos koordinálása.
  • Proaktív együttműködés a hatékonyság- és folyamatfejlesztési folyamtokban.
  • Aktív részvétel a munkavállalói kiválasztásban, fejlesztési tervek kidolgozásában, munkavállalói értékelésekben
  • Napi szintű együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Magabiztos angol nyelvtudás.
  • Minimum 5 év termelő vállalatnál festő területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • MS Excel magabiztos használata.
  • Kiemelkedő probléma megoldó-, szervezőképesség és együttműködési készség.
  • Nyitott személyiség, jó kommunikációs készség.

Előny:

  • Innovatív tevékenységek bevezetésében szerzett tapasztalat.
  • Probléma feltárásában és megoldásában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Stabil, nemzetközi hátterű cég.
  • Innovatív környezet, tanulási és folyamatos fejlődési lehetőség.
  • Hosszútávú foglalkoztatás, határozatlan idejű munkaviszony.
  • Home office lehetőség.
  • Munkába járás 100%-os támogatása.
  • K&H SZÉP kártya Cafeteria, havi 13 ingyenes meleg étkezés.
  • Versenyképes és teljesítményre ösztönző juttatási rendszer.
  • Munkavégzés helye: Nagykálló

Az állásra fényképes szakmai önéletrajzzal lehet jelentkezni: jelentkezes@activehrc.hu

AUTÓSZERELŐ

AUTÓSZERELŐ

Megbízónk – a 27 éves múlttal rendelkező Sajó Autó – részére keresünk

AUTÓSZERELŐT.

  • Személy- és tehergépjárművek átvizsgálása, javítása, karbantartása és műszeres diagnosztizálása.
  • A javításokhoz szükséges munkalapok dokumentálása.
  • A felügyeletére bízott berendezések és szerszámok karbantartása.
  • Műhelyrend fenntartása, műhely tisztántartása.
  • A javítások szakszerű, gyári utasítás szerinti elvégzése

Elvárások:

  • Autószerelő/technikusi végzettség.
  • Hasonló területen szerzett 1-3 éves tapasztalat.
  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Ügyfél-centrikus hozzáállás.
  • Megbízhatóság, önállóság.
  • Pontos, felelősségteljes és igényes munkavégzés.

  • Teljesítmény arányos jövedelem, dolgozói kedvezményekkel.
  • Komoly szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőségek.
  • Kulturált munkakörülmények, fiatalos csapat.
  • Terepet a sikerhez: kiváló márkák, magas szintű márkaszerviz háttérrel;
  • Nagy múltú, stabil, tőkeerős vállalati háttér.
  • Kelet-Magyarország egyik legnagyobb és legmeghatározóbb szereplőjének számít a cég.

Az állásra kizárólag az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni