MUNKAFELVEVŐ-SZERVIZ TANÁCSADÓ

Megbízónk –a prémium kategóriát képviselő Mercedes-Benz Miskolc –

részére keresünk

MUNKAFELVEVŐ-SZERVIZ TANÁCSADÓT.

Főbb feladatok:

  • Szervizbe érkező gépkocsik átvétele, javítást követő átadása.
  • Ügyfél észrevételek dokumentálása, munkalapok kezelése.
  • Telefonon történő bejelentkezések kezelése és telefonos szaktanácsadás.
  • Szerelőkkel való kapcsolattartás.
  • Garanciális és szavatossági igények elbírálása.
  • Ügyfélkezelés-tájékoztatás, ügyfélészrevételek kezelése.
  • Árajánlatok készítése.
  • Szerviszolgáltatások értékesítése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség.
  • Haladó szintű számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office).
  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Ügyfélközpontú szemlélet, önálló, megbízható munkavégzés.
  • Kiváló kommunikációs és magas stressztűrő képesség.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség műszaki területen.
  • Munkafelvevői vagy autóipari területen szerzett tapasztalatok.
  • Angol és/vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú, főállású munkaviszony, minőségi munkakörnyezet.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, széleskörű folyamatos szakmai képzések.
  • A prémium márkát képviselő fiatalos, lendületes, jó hangulatú csapatba várunk.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet jelentkezni, fényképes önéletrajzzal,

pozíció megjelöléséveljelentkezes@activehrc.hu

Comments are closed.