Nap: 2022.11.04.

KIS- ÉS KÖZÉPVÁLLALATI ÜGYFÉLMENEDZSER

Megbízónk – a világ egyik vezető telekommunikációs cégének partnere – részére keresünk

KIS- ÉS KÖZÉPVÁLLALATI ÜGYFÉLMENEDZSERT.

Megbízónk számára nagyon fontos a kiemelkedő ügyfélélmény, ezért nagy hangsúlyt fektet arra, hogy ne csak az ügyfeleik, hanem a kollégáik is maximálisan elégedettek legyenek. Ha szeretsz kapcsolatba lépni emberekkel, és érdekel a távközlés világa, akkor jelentkezz a Kis- és középvállalati ügyfélmenedzser pozícióra.

Rád várunk amennyiben:

  • Érdekel a mobil- és vezetékes kommunikáció izgalmas, dinamikus világa.
  • Naprakész vagy telekommunikációs piac újdonságaival.
  • Szívesen szólítasz meg és szerzel új ügyfeleket.
  • Mindened az értékesítés.
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezel.
  • Sikerorientált személynek érzed magad, aki hosszútávon kitartó.
  • Nyitott vagy és jól alkalmazkodsz a változásokhoz.

Főbb feladatok:

  • Kisüzleti ügyfélkör részére történő szolgáltatások értékesítése, egyedi az ügyfél igényeihez igazodó ajánlatok kidolgozása.
  • Potenciális üzleti ügyfelek felkutatása és megszerzése a kis- és középvállalati szektorban.
  • Személyes kapcsolat kiépítése a területeden lévő ügyfelekkel.
  • Meglévő ügyfelek kezelése, folyamatos kapcsolattartás és az ügyfélszolgálati folyamatok támogatása.
  • Ügyfélkezeléshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó tárgyaló és prezentációs készség.
  • Készségszintű számítógépes ismeretek, MS Office alkalmazások aktív használata.
  • Minimum középfokú végzettség
  • “B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Több éves értékesítő tapasztalat (telekommunikáció, pénzügyi szolgáltatások területén)
  • Aktív kapcsolatrendszer a kis- és középvállalkozói ügyfélkörben

Amit kínálunk:

  • Kezdés előtti szakmai tréning, szakmai mentoring program.
  • Alapbér és alapbéren felüli jutalék.
  • Dolgozói kedvezmények kiemelt partnereinknél.
  • Mobiltelefon.
  • Fiatalos, jó hangulatú környezet.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni