RAKTÁROS – szerelvénybolt

Megbízónk – a 30 éve működő víz-, gáz-, klíma-, fűtés szerelvények értékesítésével foglalkozó vállalkozás – részére keresünk

RAKTÁROST.

Főbb feladatok:

  • Beérkező áruk, termékek átvétele, ellenőrzése és dokumentálása.
  • Az összeszedő lista alapján az áruk ellenőrzése, összekészítése, csomagolása.
  • Érkező szállítmány esetén ellenőrzési és rendszerezési feladatok ellátása.
  • A raktári rend fenntartásának biztosítása.
  • A raktározáshoz kapcsolódó adminisztráció kezelése.
  • Közreműködés a leltározás során.
  • A raktári helyiségek tisztán tartása.
  • Dobozok kézi és gépi mozgatása.
  • Kapcsolattartás a megbízókkal és a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség.
  • Raktározás területén szerzett tapasztalatok.
  • Problémamegoldó hozzáállás, vevőközpontú szemlélet.
  • Önállóan és csapatban történő, megbízható, pontos munkavégzés.

  • Műszaki és/vagy épületgépészeti (víz-, gáz-, klíma-, fűtésszerelési, épületgépészeti) raktározásban szerzett tapasztalatok.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil piaci területen.
  • 1992-től működő, a régió egyik legkiemelkedőbb fűtés- és hűtés-technikai vállalkozásánál történő munkavégzés.
  • Fiatalos, modern csapatban történő munkavégzés.
  • Műszaki szoftverek megismerése, szakmai támogatás, betanítás.
  • Munkavégzés helye: Miskolc.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni a pozíció megjelöléséveljelentkezes@activehrc.hu

Comments are closed.