Hónap: 2022 július

SZEMÉLYES ÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓ

Megbízónk – a világ vezető mobiltelefon szolgáltató cégének partnere – részére keresünk

SZEMÉLYES ÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓKAT

Főbb feladatok:

  • Potenciális lakossági és üzleti ügyfelek címlista alapján történő felkutatása és megszerzése.
  • Személyes kapcsolat kiépítése a területen lévő ügyfelekkel.
  • Ajánlatok összeállítása, ártárgyalás, szerződések kötése és utánkövetése, az értékesítési portfolió felépítése.
  • Értékesítési tervek teljesítése.
  • Személyes ügyfélmegkeresés.
  • Ügyféligény felmérése, igény felkeltése.
  • Ügyfélkezeléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi).
  • Érdeklődés a mobil- és vezetékes kommunikáció iránt.
  • Ügyfélszerzésben, értékesítésben szerzett tapasztalatok.
  • Számítógépes ismeretek (Microsoft Office).
  • Kiváló kommunikációs-, tárgyaló-, prezentációs és problémamegoldó képesség.
  • Ügyfél-centrikus hozzáállás, megbízhatóság.

  • Több éves értékesítői tapasztalat (telekommunikáció, pénzügyi szolgáltatások területén).
  • “B” kategóriás jogosítvány és gépkocsi.
  • Aktív kapcsolatrendszer a kis- és középvállalkozói ügyfélkörben.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony jutalék-, ösztönző- és bónuszrendszerrel.
  • Kezdés előtti szakmai tréninget és szakmai mentoring programot biztosítunk.
  • A munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk (tablet, mobilinternet, munkaruha).
  • Rugalmas időbeosztás.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.
  • Extra ösztönző programokban, versenyekben történő részvétel
  • Munkavégzés helye: B-A-Z. megye.

Jelentkezni e-mailben elküldött, fényképes önéletrajzzal lehet a pozíció megjelöléséveljelentkezes@activehrc.hu