ASZTALOS

ASZTALOS

Megbízónk –a térség egyik meghatározó bútorkészítő cége – részére keresünk

ASZTALOST.

Főbb feladatok:

  • Egyedi, igényes bútorok készítése a műhelyben.
  • Bútorok összeszerelése fürdőszobától a konyháig.
  • Helyszíni beépítésekben való aktív részvétel.
  • Faipari gépek szakszerű kezelése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség.
  • Modern faipari gépek és anyagok ismerete, biztonságos használata.
  • Ügyfélcentrikus hozzáállás.
  • Megbízhatóság, precizitás, önálló, igényes munkavégzés.
  • Műszaki beállítottság, felelősségteljes hozzáállás.

Előnyt jelent:

  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Bútortervezésben szerzett jártasság.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetés, túlórázási lehetőséggel.
  • Minőségi munkaeszközökkel, modern, ipari gépekkel történő munkavégzés.
  • Változatos projektek.
  • Hosszú távú, főállású, bejelentett, teljes munkaidős (hétfőtől péntekig tartó) munkaviszony.
  • Megváltozott munkaképességűek, lelkes kezdők, amatőr, de tapasztalt asztalosok és diákok (nyári munka) számára is nyitott a munkalehetőség.
  • Barátságos, lendületes, folyamatosan bővülő csapat

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni

pozíció megjelöléséveljelentkezes@activehrc.hu

Comments are closed.