MŰSZAKI PROJEKTMENEDZSER

MŰSZAKI PROJEKTMENEDZSERT.

Az állásra kizárólag az alábbi e-mail címen lehet jelentkezni, fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, a pozíció megjelöléséveljelentkezes@activehrc.hu

Megbízónk részére keresünk kazincbarcikai munkavégzéssel

Főbb feladatok:

  • Pályázatok beruházási, műszaki, gazdasági előkészítése, pályázati dokumentáció összeállítása;
  • Saját forrásból vagy támogatásból megvalósuló beruházásokhoz kapcsolódó tervek, műszaki dokumentációk megrendelése, szerződések előkészítése, kezelése, a szerződésekben rögzített határidők betartása és betartatása;
  • tervek és egyéb műszaki dokumentációk ellenőrzése, véleményezése;
  • műszaki tervdokumentációk, műszaki tartalmak előkészítésében való közreműködés, az elkészült dokumentumok műszaki szempontú ellenőrzése;
  • beszerzési, közbeszerzési eljárás lebonyolításában való közreműködés, műszaki támogatás, műszaki kérdések megválaszolásában való részvétel, ajánlatok ellenőrzése;
  • beruházások teljes körű műszaki koordinálása, műszaki ütemtervek naprakészen tartása;
  • szerződéses partnerekkel történő kapcsolattartás;
  • beruházásokhoz szükséges engedélyezési/hozzájárulási eljárásokban történő közreműködés, ezen eljárások szükségszerű lebonyolítása;
  • irodai és helyszíni egyeztetéseken való részvétel, projektkövetés, beszámolók, riportok készítése, átadás-átvételi eljárásokban való részvétel;
  • beruházások helyszíni nyomon követése, helyszíni egyeztetéseken, kooperációkon való részvétel, kivitelezők koordinálása;
  • kapcsolattartás hatóságokkal, szolgáltatókkal, közüzemi szolgáltatásokkal kapcsolatos ügyintézés;
  • műszaki tanácsadás, segítségnyújtás.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség.
  • Min. 3 éves releváns szakmai tapasztalat.
  • MS Office programok magas szintű ismerete (Word, Excel, stb.).
  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Önálló, precíz, dinamikus munkavégzés.
  • Több, párhuzamos munkafolyamat végzésének képessége.
  • Rugalmasság, megbízhatóság, terhelhetőség.
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási, elemző és problémamegoldó képesség.

Előnyök:

  • Önkormányzati projektek lebonyolításával kapcsolatban szerzett szakmai tapasztalat,
  • Beruházásokban, közbeszerzésekben és uniós projektekben szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség.
  • Határozatlan idejű munkaviszony, teljes munkaidős foglalkoztatással.
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség.
Comments are closed.