STRATÉGIAI BESZERZŐ

Megbízónk – egy multinacionális cég miskolci vállalata – részére keresünk

STRATÉGIAI BESZERZŐ.

Főbb feladatok:

  • Indirekt anyagok és szolgáltatások operatív és stratégiai beszerzése;
  • Árajánlatok bekérése és kezelése, árak nyomon követése, szerződések előkészítése;
  • Műszaki rajzok és specifikációk egyeztetése;
  • Új beszerzési források felderítése ár, minőség, határidő figyelembevételével;
  • Gyakran előforduló beszerzési kategóriák lefedése keretszerződésekkel;
  • Beszerzési kondíciók elemzése, összehasonlítása, döntéselőkészítés;
  • Új beszállítók felkutatása, meglévő beszállítók látogatása, auditok támogatása;
  • Meglévő szerződések kezelése, módosítási javaslatok;
  • Beszállítói teljesítmény nyomon követése, beszállítók értékelése;
  • Költségcsökkentési és megtakarítási projektek kivitelezése;
  • Beszerzési költségek folyamatos optimalizálása;
  • Társosztályokkal történő szoros kapcsolattartás;
  • Kapcsolódó dokumentációk pontos adminisztrálása, rendszerezése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség;
  • Indirekt/stratégiai beszerzési területen szerzett min 5 éves szakmai tapasztalat;
  • Társalgási szintű német/angol nyelvtudás;
  • SAP ismeret;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office);
  • Önálló, precíz és proaktív munkavégzés;
  • Problémamegoldó gondolkodás;
  • Jó kommunikációs és szervező készség.

Amit kínálunk:

  • Stabil, nemzetközi hátterű, javítási tevékenységet folytató cég.
  • Hosszútávú foglalkoztatás, határozatlan idejű munkaviszony.
  • Versenyképes juttatási csomag, havi bónusz és Cafeteria.
  • A próbaidő letelte home office lehetőség.
  • Változatos, kihívásokkal teli, sokrétű feladatkör.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Támogató management.

Az állásra kizárólag az alábbi e-mail címen lehet jelentkezni, fényképes önéletrajzzal, a pozíció megjelöléséveljelentkezes@activehrc.hu

Comments are closed.