Hónap: 2022 március

SOFŐR – 3,5 t ponyvásra

Megbízónk – a szállítmányozással foglalkozó cég – részére keresünk

SOFŐRT.

A képen szöveg, teherautó, út, autó látható

Automatikusan generált leírás

Főbb feladatok:

  • Nemzetközi áruszállítás Európa egész területére 3.5 tonnás kisteherautóval.
  • Lehetőség van 14 napos vagy 5-6 napos turnusokban történő áruszállításra is.
  • A kisteherautók ponyvások és hálófülkések (twin cab).
  • A szállításhoz kapcsolódó adminisztráció, fuvarokmány kezelése.

Elvárások:

  • „B” típusú jogosítvány.
  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat.
  • Kiváló monotóniatűrő képesség.
  • Ügyfél-centrikus hozzáállás, gyors helyzetfelismerő és döntéshozatali képesség.
  • Megbízhatóság.

Előnyt jelent:

  • Külföldi szállítmányozásban szerzett tapasztalatok.
  • ”„C” típusú jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • A cég központja Pécelen van.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Hosszú távú munkaviszony.
  • Változatos szállítmányozási feladatok.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni, a pozíció megjelöléséveljelentkezes@activehrc.hu