KUTYAKIKÉPZŐ SEGÉD

Megbízónk – az országos, kutyakiképzéssel foglalkozó civil szervezet – részére, miskolci munkavégzéssel keresünk

KUTYAKIKÉPZŐ SEGÉDET.

Főbb feladatok:

  • Vakvezető kutyák alapképzése, szocializációja, járművekhez szoktatása és a speciális képzés megalapozása.
  • A kutyák sétáltatása, lemozgatása, városi tapasztalat szerzésének elősegítése.
  • Alapvető engedelmességi feladatok (be)tanítása.
  • A kutya szakmai előre haladásának biztosítása, fizikai épségének fenntartása.
  • A kiképzési eszközök rendben, épen tartása.
  • Szakmai rendezvényeken való részvétel.
  • A kutyá(kat) a képzés után saját otthonában haza viszi, az ott tanultaknak megfelelően lakásban (nem kertben/udvaron) tartja.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi).
  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • A kutyák nevelésében, tanításában szerzett tapasztalatok.
  • Megbízhatóság, empátia.
  • Állat- és kutyabarát hozzáállás.
  • Jól nevelt, nyugodt, saját kutyája van és készen áll arra, hogy legalább két kutyát rendszeresen haza vigyen a lakásába.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Kutyakiképzés területén szerzett tanfolyamok, tapasztalatok.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkaviszony egy fiatalos, dinamikus csapatban.
  • Állatbarát munkahely (Dolgozz együtt a kutyáddal!).
  • Fejlődési lehetőség a cégen belüli szakmai tréningek biztosításával.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet részletes, fényképes önéletrajzzal jelentkezni a pozíció megjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu

Comments are closed.