Hónap: 2021 december

ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ

Megbízónk – egy multinacionális cég miskolci vállalata – részére keresünk

ÜZEMELTETÉSI VEZETŐT.

Főbb feladatok:

  • A cég kezelésébe tartozó, kijelölt ingatlanok szakszerű műszaki üzemeltetése, az ingatlan rendszereinek, berendezéseinek rendszeres ellenőrzése és felügyelete.
  • Az üzemeltető csapat napi operatív irányítása, ellenőrzése, a munka szervezése, dokumentálása.
  • Üzemeltetési ütemtervek készítése, ellenőrzése, betartatása.
  • Kisebb beruházási feladatok projektmenedzselése.
  • Üzemeltetési feladatok megszervezése, felügyelete.
  • Alvállalkozói feladatok szervezése, ellenőrzése (berendezés és rendszer, takarítás, őrzés, tűzvédelem, felülvizsgálatok, eseti munkák stb.).
  • Alvállalkozókkal és megrendelőkkel történő elszámolásokban való részvétel.
  • Eseti munkákra ajánlatkérésben részvétel, megrendelések, szerződések készítése, munkák irányítása, felügyelete, számlázás ellenőrzése, dokumentáció összeállítása.
  • A cég kezelésében lévő gépjármű flotta üzemeltetése.
  • A cég energiaellátásának és a közüzemi szolgáltatás biztosítása, optimalizálása.
  • Együttműködés a társosztályokkal.
  • Szükség esetén hatósági kapcsolattartás és ügyintézés.
  • Riportok és kimutatások készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség.
  • Üzemeltetési területén szerzett minimum 5f év szakmai tapasztalat.
  • Üzemeltetési csapat vezetésében szerzett tapasztalatok.
  • Középszintű angol és/vagy német nyelvtudás.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete (MS Office)
  • Projekt szemlélet, terhelhetőség jó problémamegoldó képesség.

  • Amit kínálunk:
  • Stabil nemzetközi háttér, hosszú távú foglalkoztatás.
  • Versenyképes juttatási csomag és havi bónusz.
  • Változatos, kihívásokkal teli, sokrétű feladatkör.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Támogató management.
  • Munkavégzés helye: Miskolc

Az állásra kizárólag az alábbi e-mail címen lehet jelentkezni, fényképes önéletrajzzal, a pozíció megjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu