PÁLYÁZATÍRÓ

PÁLYÁZATÍRÓ

Megbízónk részére miskolci munkavégzéssel keresünk

PÁLYÁZATÍRÓ, PROJEKTMENEDZSER MUNKATÁRSAT.

Főbb feladatok:

  • Pályázati anyagok előkészítése, elkészítése, beadása.
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, Közreműködő Szervezettel.
  • Projektek háttérdokumentumainak feldolgozása (számlák, szerződések, teljesítésigazolások stb.)
  • Szerződésmódosítások kezelése.
  • Kifizetési kérelmek összeállítása és benyújtása.
  • Helyszíni ellenőrzések előkészítése, ellenőrzéseken való részvétel.
  • Partnereink folyamatos informálása az aktuálisan pályázható forrásokról.
  • Nyertes pályázatok monitoringja:
  • szerződéskötés
  • elszámolás – menedzsment
  • projekt fenntartási jelentések készítése

Elvárások:

  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat Európai Uniós és hazai finanszírozású pályázatok esetében.
  • MS Office programok erős ismerete.
  • Kiváló kommunikációs készség.
  • Felelősségteljes, pontos munkavégzés, határidők betartása.
  • Kreativitás, rendszerszemlélet és jó problémamegoldó képesség.
  • Önállóság, megbízhatóság.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér.
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség.
  • Versenyképes fizetés.
  • Fejlődési lehetőség.
  • Jól megközelíthető munkahely a belváros szívében.

Az állásra kizárólag az alábbi e-mail címen lehet jelentkezni, fényképes önéletrajzzal, a pozíciómegjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu

Comments are closed.