Nap: 2021-01-19

ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS – Budapest

Megbízónk – a 10 éve napelemrendszerrel foglalkozó, nagy forgalmú vállalkozás – részére keresünk budapesti munkavégzéssel

ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRSAT.

Főbb feladatok:

  • Napelem rendszerekkel kapcsolatos ajánlatok el(ő)készítése.
  • Műszaki, tervdokumentációk és helyszíni felmérések elkészítése.
  • Műszaki programok használata a napelemrendszerek tervezéséhez.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a kivitelezőkkel.
  • Hiba- és panaszkezelés.
  • A budapesti iroda adminisztrációjának intézése.

Elvárások:

  • középfokú végzettség (érettségi, technikum).
  • Napelemrendszerek telepítésében, dokumentálásában szerzett tapasztalatok.
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek (MS Office és műszaki programok).
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Ügyfélközpontú szemlélet.
  • Önálló, megbízható, pontos munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Építőiparban szerzett tapasztalatok.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy új piaci területen.
  • Hétfőtől-pénteking tartó munkavégzés Budapesten.
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (laptop, telefon, autó).
  • Műszaki szoftverek megismerése, szakmai támogatás, betanítás.
  • Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni

a pozíció megjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu