Nap: 2021-01-14

MEGYEI KOMMUNIKÁCIÓS MUNKATÁRS

Megbízónk részére miskolci munkavégzéssel keresünk

MEGYEI KOMMUNIKÁCIÓS MUNKATÁRSAT.

Főbb feladatok:

  • A Megyei Szervezet (minden tevékenység: alap és vállalt feladatok, társadalmi vállalkozások) külső kommunikációs feladatainak szervezése és megvalósítása
  • Fotó és videó dokumentáció készítése az eseményekről, rendezvényekről.
  • Sajtóanyagok, kommunikációs anyagok elkészítése.
  • Tartalomgyártás, közösségi médiafelületek kezelése.
  • Honlapok szerkesztése.
  • A társadalmi vállalkozások kommunikációs és marketing feladatainak segítése.
  • Esetenként rendezvényszervezés és marketing feladatok ellátása, segítése.
  • Projektekben való részvétel.
  • Kapcsolattartás a média képviselőivel.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi).
  • Fiatalos, lendületes, kreatív személyiség.
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek (MS Office programok).
  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban.
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság és kiváló szervezőképesség.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Tanulékony, proaktív személyiség.
  • Online és/vagy direkt marketing területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Utazási támogatás, kedvezményes étkezési lehetőség.
  • Stabil munkahelyi háttér.
  • Rugalmas munkavégzés.

Az állásra – a pozíció megjelölésével – az alábbi e-mail címen lehet jelentkezni fényképes önéletrajzzal és referencia munkák bemutatásával: