FRONT OFFICE ÜGYINTÉZŐ

Megbízónk – a 22 éve működő, területén piacvezető cég– részére keresünk miskolci munkavégzéssel

FRONT OFFICE ÜGYINTÉZŐT.

Főbb feladatok:

  • Telefonhívások kezelése, belső kommunikáció támogatása.
  • Üzleti partnerek és vendégek fogadása.
  • Irodai adminisztráció elvégzése.
  • Rendezvények lebonyolításában való részvétel.
  • A szolgáltatáshoz kapcsolódó számlakészítés.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség.
  • Haladó szintű MS Office ismeretek.
  • „B” kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalatokkal.
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat.
  • Kulturált megjelenés, diszkréció.
  • Udvarias, ügyfélközpontú viselkedés.

Előnyt jelent:

  • Vakon történő gépírás.
  • Angol és/vagy német nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • Exkluzív munkakörnyezet.
  • Hosszú távú, főállású munkaviszony.
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 8.00-17.00-ig.
  • Csatlakozás egy fiatalos, lendületes csapathoz.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni

a pozíció megjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu

Comments are closed.