Nap: 2019-12-03

RAKTÁROS-ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ

Megbízónk – a prémium kategóriát képviselő Mercedes-Benz Miskolc

bővülő csapata részére keresünk

RAKTÁROS-ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐT.

Főbb feladatok:

  • Autóalkatrész raktár működtetése.
  • Beérkező áruk tételes átvétele, készletezése.
  • Készletmozgások dokumentálása, adminisztráció.
  • Autóalkatrészek és gépjármű tartozékok értékesítése.
  • Alkatrészek keresése gyári alkatrészkereső program segítségével.
  • Megrendelések felvétele, nyomon követése, ügyfelek kiértesítése.
  • Vásárlók kiszolgálása, szakmai tanácsadás.
  • Ügyfelekkel, beszállítókkal történő kapcsolattartás.
  • Gépjármű értékesítés támogatása tartozék információkkal.
  • Árajánlatok és bizonylatok készítése és kezelése.

Elvárások:

  • Műszaki irányú középfokú végzettség.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
  • Jó kommunikációs képesség, önállóság, megbízhatóság.
  • Ügyfél-centrikus hozzáállás, igényes, pontos munkavégzés.

Előnyök:

  • Autóipar területén szerzett tanulmányok.
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, gyári technológiák megismerése.
  • Munkavégzés az újonnan megnyíló műhelyben.
  • Hosszú távú, főállású munkaviszony, kiemelt munkatársi megbecsülés.
  • Hétfőtől-péntekig tartó munkaidő.
  • A 133 éves prémium márkát képviselő fiatalos, lendületes, jó hangulatú csapatba várunk!

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni a pozíció megjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu