SZEMÉLYI EDZŐ

Megbízónk – a belváros szívében található fitness terem – részére keresünk

SZEMÉLYI EDZŐT.

Főbb feladatok:

  • Személyi és funkcionális edzések megtartása.
  • Kiscsoportos (max. 5 fős) vezetetett edzés vezetése.
  • Edzőtermi eszközök rendeltetésszerű használata.
  • Terem, eszközök és saját környezet tisztántartása.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség.
  • Testépítő fitness vagy személyi edző végzettség.
  • Kiváló kommunikációs képesség.
  • Nyitottság az újdonságok iránt.
  • Csapatmunkában való részvétel.

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalatok.
  • Angol nyelv ismerete.
  • Vállalkozói tevékenység.

Amit kínálunk:

  • Modern, új, belvárosi környezet.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Az edzésekhez szükséges eszközök biztosítása.
  • Támogató, fiatalos csapat.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Munkavégzés helye: Miskolc.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni a pozíció megjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu

Comments are closed.