Nap: 2019-09-06

MUNKAFELVEVŐ

Megbízónk részére keresünk miskolci munkavégzéssel

MUNKAFELVEVŐT.

Főbb feladatok:

  • Szervizrészleg prémium szolgáltatásainak értékesítése.
  • Szerelők munkaelosztása, munkaszervezése.
  • Gépkocsik szervizbe történő felvétele, munkafelvétel elvégzése.
  • Garanciális és szavatossági igények elbírálása.
  • Szervizrészleg általános rendjének, tisztaságának betartatása.
  • Ügyfélkezelés, folyamatos tájékoztatás, ügyfélpanaszok kezelése.
  • Árajánlatok készítése.
  • Kapcsolattartás a márkaimportőrrel.
  • Cseregépkocsi és autómentés igények felvétele és továbbítása.
  • Telefonon történő bejelentkezések kezelése és telefonos szaktanácsadás.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség.
  • Haladó szintű számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office).
  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Ügyfélközpontú szemlélet,
  • Kiváló kommunikációs és magas stressztűrő képesség.
  • Önálló, megbízható munkavégzés.

  • Munkafelvevői vagy autóipari területen szerzett tapasztalatok.
  • Angol és/vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú, főállású munkaviszony, minőségi munkakörnyezet.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, széleskörű folyamatos szakmai képzések.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet jelentkezni, fényképes önéletrajzzal,

a pozíció megjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu