Nap: 2019-05-04

KERESKEDELMI VEZETŐ – Heves megye

Megbízónk – a világ egyik vezető telekommunikációs cégének Heves megyei partnere– részére keresünk

KERESKEDELMI VEZETŐT.

Főbb feladatok:

  • A telekommunikációs cég Heves megyei üzleteiben az üzletvezetők, ügyfélszolgálati munkatársak, értékesítők munkájának szakmai irányítása.
  • Heti, havi célok munkatársak felé történő kommunikálása, nyomon követése.
  • Szakmai segítségnyújtás az ösztönzők elérése érdekében.
  • Új dolgozók szakmai betanításának koordinálása.
  • A telekommunikációs cég marketing stratégiájának végrehajtása az üzletekben.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi).
  • Eredményes értékesítési vezetői munkatapasztalatok.
  • Munkatársak irányításában szerzett vezetői tapasztalatok.
  • Haladó szintű számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office).
  • Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó- és stressz tűrő képesség.
  • Ügyfél-centrikus hozzáállás.
  • Megbízhatóság, nagyfokú önállóság.

  • Vezetékes telekommunikációs területen szerzett tapasztalatok.
  • Angol nyelv középfokú ismerete.
  • Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalatok.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (alapbér+jutalék+értékesítési ösztönzők)
  • Céges autó.
  • Fiatalos, barátságos, lendületes csapat.
  • Szakmai fejlődési lehetőségek.
  • Hosszú távú, főállású munkaviszony.
  • Munkavégzés helye: Hatvan, Tiszafüred, Mezőkövesd, Heves.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni