TERMÉKSZAKÉRTŐ – Tech Guru

Megbízónk – a világ egyik vezető autóipari vállalata, aprémium kategóriát képviselő Mercedes-Benz Miskolc– részére keresünk

TERMÉKSZAKÉRTŐ – „Tech-guru”.

Főbb feladatok:

  • Bemutatja az ügyfeleknek a különböző Mercedes-Benz modellek műszaki és termék tulajdonságait, felszereltségeit, felkelti érdeklődésüket ezek iránt, és megismerteti őket az újításokkal ill. azok minden részletével.
  • Ismeri és használja a mai digitális eszközöket a munkájában.
  • Ügyfél- és igényfelmérést készít az értékesítési folyamat megkezdéséig.
  • Tesztvezetéseket végez, eközben az egyes modellek sajátosságaira rámutatva lelkesíti az ügyfeleket a márka és a termék iránt.
  • Részletes és alapos szaktudásával támogatja az értékesítési tanácsadó munkáját.
  • Intenzív önképzéssel folyamatosan bővíti szakmai ismereteit az új termékekre, felszereltségekre és a műszaki újításokra vonatkozóan.
  • Maximális ismeretanyaggal rendelkezik a márka összes magas szintű szolgáltatásáról.
  • Tanácsadás a márka teljes termék és szolgáltatás portfóliójáról.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség.
  • Rendelkezik ügyfelek részére nyújtott tanácsadási, konzultációs tapasztalattal.
  • Kifejezetten ügyfélközpontú a hozzáállása, rendkívül jó kapcsolatteremtő, és kiváló kommunikációs készséggel is rendelkezik.
  • Lelkes elkötelezettség a Mercedes-Benz márka felé.
  • Kitűnő csapatjátékos az értékesítőkkel való együttműködésben is.
  • Érzékeny és fogékony az új technológiákra, trendekre, innovációkra.
  • Ismeri és használja a technikai angol nyelvet.
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőségek, széleskörű folyamatos szakmai képzések.
  • Stabil, hosszú távú, főállású munkaviszony, minőségi munkakörnyezet.
  • A 133 éves prémium márkát képviselő fiatalos, lendületes, jó hangulatú csapatba várunk!

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni a pozíciómegjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu

Comments are closed.