AUTÓSZERELŐ

AUTÓSZERELŐ

Megbízónk – prémium kategóriát képviselő Mercedes-Benz Miskolc

részére keresünk

AUTÓSZERELŐT.

Főbb feladatok:

  • a javítások teljes körű, szakszerű, magas szakmai színvonalú kivitelezésének biztosítása a műhelyben,
  • a műhely munkájának szervezésébe való besegítés a vezető közvetlen beosztottjaként.
  • A műhelyben található gépek, berendezésekkezelése.

Elvárások:

  • Autószerelő/technikusi végzettség.
  • Hasonló területen szerzett 1-3 éves tapasztalat.
  • Nyitottság a 21.századi technológia iránt.
  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Ügyfél-centrikus hozzáállás.
  • Megbízhatóság, önállóság.
  • Pontos és igényes munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőségek.
  • Munkaruha biztosítása.
  • Hosszú távú, főállású munkaviszony.
  • Hétfőtől-péntekig tartó munkaidő.
  • A 133 éves prémium márkát képviselő fiatalos, lendületes, jó hangulatú csapatba várunk!

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni a pozíciómegjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu

Comments are closed.