VARRÓNŐ – megváltozott munkaképességű

Megbízónk részére Miskolcon történő munkavégzéssel keresünk

VARRÓNŐT.

Főbb feladatok:

  • Nyertes pályázóként (GINOP 5.1.3.) varrodai tevékenység elvégzése a projekt keretein belül.
  • A Vöröskereszt munkatársai számára munkaruhák és egyéb varrodai termékek előállítása.
  • Külső vásárlók számára prémium kategóriás textil termékek összeállítása, elkészítése.
  • Egyedi igények alapján történő varrodai termékek előállítása.
  • Az új munkatársak a munkavégzés előtt textiltermék összeállító képzésen vesznek részt, amely tanúsítvánnyal zárul.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség és/vagy 3-5 éves varrodai tapasztalatok.
  • Önálló munkavégzésre való képesség.
  • Problémamegoldó képesség.
  • Megbízhatóság.
  • Nyitottság az új feladatok elvégzésére.

Előnyt jelent:

  • Megváltozott munkaképességű státusz.
  • Gyermekekhez és ruházathoz kapcsolódó varrási tevékenységekben szerzett jártasság.
  • Projektben vagy más karitatív munkában való részvétel.

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok.
  • Munkavégzés helye: Miskolc.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni a pozíciómegjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu

Comments are closed.