Nap: 2019-04-08

VILLANYSZERELŐ

Megbízónk – miskolci telephellyel rendelkező cég– részére keresünk

VILLANYSZERELŐT.

Főbb feladatok:

  • Budapesti és miskolci munkavégzéssel villanyszerelési munkák elvégzése.
  • Erősáramú kapcsolószekrények szerelése.
  • Kábel- és elosztócserék elvégzése.
  • PLC vezérlőszekrények cseréje.
  • Új építési csarnokok villanyszerelési tevékenységének elvégzése.

Elvárások:

  • Erősáramú villanyszerelő végzettség (szakmunkásvizsga).
  • Minimum 1 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben.
  • Rugalmasság a munkavégzés helyét illetően.
  • Csapatban történő becsületes, pontos munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Napi 8 órás munkavégzés.
  • Korrekt, versenyképes jövedelem.
  • Azonnali kezdés.
  • Hosszú távú, határozatlan idejű munkaviszony.
  • Budapesti munkavégzés esetén kisbuszos szállítás.
  • Munkavégzés helye: Miskolc, Budapest.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni a pozíciómegjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu