Nap: 2019-01-09

BESZERZŐ

BESZERZŐ

Megbízónk – egy 11 éve működő reklámügynökség– részére keresünk

BESZERZŐT.

Főbb feladatok:

  • Igénylista és a rendelkezésre álló specifikáció alapján árajánlatok és árajánlatkérések összeállítása, bekérése.
  • Beszállítókkal, gyártókkal történő kapcsolattartás, beszállítók felkutatása, kiválasztása.
  • Megrendelések, tárgyalások, szerződéskötések előkészítésében és megvalósításában való aktív közreműködés.
  • Rendezvény – szervezési feladatok ellátása.
  • Angol nyelvű telefonhívások fogadása és kezdeményezése.
  • Marketing fejlesztések kutatása.

Elvárások:

  • Marketinges végzettség vagy gyakorlat.
  • Haladó szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, levelező program).
  • Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó- és elemző képesség.
  • Kimagasló precizitás és megbízhatóság, nagyfokú önállóság.
  • Fejlődni akarás, tanulási hajlandóság.
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás.
  • Legalább 2-3 éves szakmai gyakorlat.

Előnyt jelent:

  • Egyéb idegen nyelvismeret az angolon kívül;
  • Érvényes gépjárművezetői engedély és gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés.
  • Professzionális vállalati háttér.
  • Kiváló infrastruktúra.
  • Hosszú távú, főállású munkalehetőség.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni

a pozíciómegjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu

Az Active HRC csapatával egy szimpla toborzással kezdődött a kapcsolatunk, melyet elképesztő gyorsasággal és hatékonysággal hajtottak végre. Levették a vállunkról a leendő munkatársaink felkutatásának terhét, a jelentkezők közül kiszűrték az értékes tagokat, hogy az általuk gondosan megszervezett és managelt állásinterjúkra mi már csak a legideálisabb munkatárs-jelöltekkel találkozhassunk, mindezzel értékes órákat spóroltak meg számunkra.

Azonban a Creppy vezetése hamar felismerte az Active HRC csapatának, legfőképpen az ügyvezető, Polonkainé Éva kimagasló szakmai tudását. Ez által a Creppy HR területének rendszerbe foglalását is rájuk bíztuk. Ezáltal lett egy szigorú HR kézikönyvünk, mely mai napig irányítja munkánkat. Segíti a dolgozói beillsztési folyamatunkat és a meglévő dolgozók megtartásának know-how-ját. Így sokkal hatékonyabban tudunk dolgozni, a csapat ötletei a mai napig színesebbé teszik a Creppy munkamorálját. Köszönjük Active HRC!

Oszlánczi Réka, a Creppy Palacsintaház tulajdonos-ügyvezetője