TAKARÍTÓ

TAKARÍTÓ

Megbízónk – a 12 éve működő sikeres és fiatalos miskolci étterem – részére

keresünk főállásba

TAKARÍTÓ-MOSOGATÓT.

Főbb feladatok:

  • Konyhai edények, eszközök mindennapi takarítása, gépi mosogatása.
  • Fogyasztói edények, tányérok, evőeszközök gépi mosogatása.
  • A konyhai munkaterület napi takarítása, tisztán tartása.
  • Vendégtér takarítása.

Elvárások:

  • minimum 8 általános iskola elvégzése,
  • jó fizikai munkabírás,
  • tisztaságra való igényesség,higiéniai alapismeretek,
  • kreativitás, jó koordinációs képesség,

  • 2-3 éves takarítói, vendéglátás területen szerzett tapasztalat.

Személyes készségek, képességek:

  • Precíz, minőségi és önálló munkavégzés.
  • Megbízhatóság, rugalmasság.
  • Tanulási hajlandóság, teherbírás.
  • Munkájára igényes hozzáállás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés.
  • Napi étkezés biztosítása.
  • Éttermi kedvezmény dolgozóink számára.
  • Fiatalos, dinamikus, kreatív és vidám csapatban történő munkavégzés.
  • Hosszú távú munkalehetőség biztosítása.
  • Piacvezető, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni

a pozíciómegjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu

Comments are closed.