GÉPJÁRMŰ ÜGYINTÉZŐ

Megbízónk – a régió legnagyobb autókölcsönző és flottakezelő cége– részére keresünk miskolci munkavégzéssel

GÉPJÁRMŰ ÜGYINTÉZŐT.

Főbb feladatok:

  • Autóbérléssel, flottakezeléssel kapcsolatos értékesítés, ajánlatok kiküldése.
  • Ügyfelek tájékoztatása az autófinanszírozásról, szerződéskötésről.
  • Kapcsolattartás a gépjárműfinanszírozókkal és -forgalmazókkal.
  • Gépjárművek forgalomba helyezésének, bérbeadásának ügyintézése.
  • Gépjármű átadások-visszavételek lebonyolítása, adminisztrálása.
  • Gépjárművek műszaki állapotának ellenőrzése, javaslattétel a javításra.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi).
  • Gépjárművek műszaki ismerete.
  • Haladó szintű számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office programok).
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat.
  • Jó megjelenés, megbízhatóság, határozott, céltudatos személyiség.
  • Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó képesség, ügyfélközpontúság.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség (egyetem/főiskola).
  • Angol/német nyelvtudás.
  • Ügyfélkezelésben, értékesítésben szerzett tapasztalatok.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Mobiltelefon (magán használatra is).
  • Hosszú távú, főállású, teljes munkaidős munkaviszony.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni a pozíciómegjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu

Comments are closed.