FLOTTAÉRTÉKESÍTŐ

Megbízónk – a térség legnagyobb autóbérlésével és flottakezelésével foglalkozó cége – részére keresünk főállásba

MUNKATÁRSAT.

Főbb feladatok:

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás személyesen és telefonon.
  • Ajánlatok, szerződések készítése.
  • Gépjárművek finanszírozása, megrendelése, adminisztráció.
  • Ügyféligények kezelése.Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség (érettségi).
  • Haladó szintű számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office).
  • Angol és/vagy német nyelvismeret haladó szinten.
  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó képesség.
  • Ügyfél-centrikus hozzáállás.
  • Megbízhatóság, precizitás.Előnyt jelent:
  • Felsőfokú végzettség (egyetem/főiskola).
  • 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Ügyfélkezelésben, értékesítésben szerzett tapasztalatok.Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem.
  • Mobiltelefon (magán használatra is).
  • Fiatal, barátságos, lendületes csapat.
  • Szakmai fejlődési lehetőségek.
  • Hosszú távú, főállású, teljes munkaidős munkaviszony.
  • Munkavégzés helye: Miskolc.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni a pozíció megjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu

Comments are closed.