Nap: 2018-02-04

KONYHAI KISEGÍTŐ

Megbízónk – a speciális étrendet követők számára készülő ételek specialistája – részére keresünk főállásba

KONYHAI KISEGÍTŐT.

Főbb feladatok:

  • A Konyhafőnök utasításait követve segít a főzésben.
  • Nyersanyagok és eszközök szállítása a munkaterületre.
  • Segédkezik a konyhai munkákban: megtisztítja, feldarabolja és főzésre előkészíti az alapanyagokat.
  • Elvégzi vagy közreműködik a tálalásban és csomagolásban.
  • Kitakarítja a konyhát: a konyha kövezetének felseprése, felmosása, munkafelületek, falak, gépek, berendezések lemosása, szemetes edények kiürítése, kimosása, edények elmosogatása, ételmaradékok összegyűjtése.
  • Közreműködik a havi leltár felvételében.
  • A munkavégzés helyszíne a konyha vagy a raktár.Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség.
  • Precíz, önálló, gyors munkavégzés, megbízhatóság, rugalmasság.
  • Csapatmunka, munkájára igényes hozzáállás, tanulási hajlandóság.Előnyt jelent:
  • Vendéglátóipari végzettség vagy ezen a területen szerzett konyhai tapasztalat.Amit kínálunk:
  • Hosszú távú, főállású munkaviszony (Munkaidő: H-P napi 8 óra)
  • Családias, fiatalos, lendületes csapat.

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni a pozíció megjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu