Hónap: 2017 szeptember

OPERÁTOR

OPERÁTOR

Megbízónk – a világ egyik vezető autóipari beszállítója – részére keresünk főállásba, teljes munkaidőben

OPERÁTOROKAT.

Főbb feladatok:

  • Autóipari termékek gyártósori/gépi összeszerelése,
  • a termékek gyártásközi- és végellenőrzése,
  • gyártósori gépek kezelése,
  • javaslatot tesz a folyamatok fejlesztésére.
  • Elvárások:
  • Minimum általános iskolai végzettség,
  • kiváló látás, jó kézügyesség,
  • bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány.

Előnyt jelent:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • autóipari környezetben, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Modern technológia, korszerű, tiszta környezet,
  • fejlődési lehetőség, autóipari ismeretek, stabilitás, hosszú távú lehetőségek,
  • versenyképes jövedelem, cafeteria rendszer, éves kombinált helyi bérlet, ingyenes sportolási lehetőségek, kiterjedt dolgozói kedvezmény hálózat: étkezés, sport, ruházat, egészségmegőrzés, gépkocsihoz kötődő szolgáltatások, oktatás.
  • Várjuk megváltozott munkaképességű kollégák jelentkezését is.
  • Munkavégzés helye: Miskolc

Az állásra az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni a pozíció megjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu